Istnieje 44 produktów.

Aktywne filtry

Mata z zabawkami Dream Upon...

Mata z zabawkami Dream Upon a Cloud

Cena 299,00 zł
Dostępność: 3 W magazynie

Mata edukacyjna Dream Upon a Cloud Mamas&Papas to innowacyjna mata stymulująca rozwój dziecka za pomocą zmysłów: dźwięku, wzroku i dotyku. W zależności od wieku możliwe są różne konfiguracje użycia maty oraz dostępnych z nią zabawek. Poduszka Księżyc zachęca do ćwiczeń mięśni brzuszka oraz podnoszenia główki. Muzyczna Chmura- po pociągnięciu za gwiazdkę wygrywa kołysankę, chmurka pełni funkcję pozytywki. Interaktywne zawieszki posiadają ukryte funkcje np. grzechoczą, piszczą, szeleszczą, zachęcają do chwytania. Matę główną można prać w pralce w temperaturze 40 stopni. Wyjątkowy pomysł na prezent.

Zabawka Zawieszka Eddie...

Zabawka Zawieszka Eddie Elephant

Cena 39,00 zł
Dostępność: 3 W magazynie

Zabawka zawieszka Słonik Eddie, to interaktywna przytulanka, idealna dla małych rączek dziecka. Posiada ukryty dzwoneczek, który zabawnie dzwoni gdy dziecko nią potrząśnie. Dodatkowo zabawka posiada tasiemkę z rzepem dzięki której z łatwością zamocujesz ją przy wózku lub foteliku.

Mata z zabawkami Rainbow...

Mata z zabawkami Rainbow Lights&Sounds

Cena 419,00 zł
Dostępność: 3 W magazynie

Mata edukacyjna Rainbow to innowacyjna mata Mamas&Papas stymulująca rozwój dziecka za pomocą zmysłów: wzroku, dźwięku i dotyku. W zależności od wieku możliwe są różne konfiguracje użycia maty oraz dostępnych z nią zabawek. Interaktywne wiszące zabawki można usunąć i umieścić wokół maty zachęcając dziecko do aktywności ruchowej i rozwijając jego zdolności motoryczne. Muzyczna Chmura - po naciśnięciu wygrywa 3 różne melodie. Słoneczko posiada ukryte światełko, a zintegrowane lusterko pozwoli dziecku zobaczyć siebie. Poduszka Chmurka zachęca do ćwiczeń mięśni brzucha i podnoszenia główki. Matę główną oraz poduszeczkę chmurkę można prać w pralce w temperaturze 40 stopni. Wyjątkowy pomysł na prezent.

Przytulanka My First Bear –...
-30,00 zł
  • -30,00 zł

Przytulanka My First Bear – 40 cm

Normalna cena 75,00 zł Cena 45,00 zł
Dostępność: 2 W magazynie

Uroczy Miś przytulanka to idealny towarzysz zabaw dla Twojego dziecka. Jest naprawdę duży ma 40 cm wysokości. Posiada miękkie wypełnienie, oraz kapturek który można ściągać i zakładać. Można prać ręcznie. 

Wałeczek pod brzuszek Duac

Wałeczek pod brzuszek Duac

Cena 79,00 zł
Dostępność: 3 W magazynie

Wałeczek pod brzuszek Dream Upon A Cloud Mamas&Papas to interaktywna, duża zabawka o długości 40 cm. Przeznaczona dla dzieci od urodzenia. Wałeczek zachęci do podnoszenia główki i zabawy na brzuszku, dzięki czemu zostaną wzmocnione mięśnie szyi, ramion i klatki piersiowej dziecka. Posiada pluszowe interaktywne zawieszki: żółta gwiazdka z ukrytą grzechotką, chmurka wypełniona szeleszczącym materiałem, oraz księżyc z piszczałką. Bezpieczne lusterko rozwinie samoświadomość, a gryzak chmurka ukoi ból w okresie ząbkowania. Idealny pomysł na prezent.

Przytulanka My First...
-30,00 zł
  • -30,00 zł

Przytulanka My First Elephant – 40 cm

Normalna cena 75,00 zł Cena 45,00 zł
Dostępność: 7 W magazynie

Uroczy Słonik przytulanka to idealny towarzysz zabaw dla Twojego dziecka. Posiada miękkie wypełnienie, oraz kapturek który można ściągać i zakładać. Można prać ręcznie. 

Zabawka na biegunach Ellery...

Zabawka na biegunach Ellery Elephant

Cena 359,00 zł
Dostępność: 1 W magazynie

Spełnij marzenie Twojego Maluszka i podaruj mu jego pierwszą zabawkę na biegunach. Zabawki na biegunach mają na celu pobudzenie i rozwój najważniejszych zmysłów poprzez interakcje i stymulację do zabawy. Przeznaczona dla dzieci powyżej 9 miesiąca. Wykonany z super miękkich materiałów, posiada ukryte w funkcje: dźwięki i grzechotki. Bieguny oraz uchwyty zostały wykonane z litego drewna. Wspaniały pomysł na prezent. 

Wałeczek pod brzuszek Wish...

Wałeczek pod brzuszek Wish Upon a Cloud

Cena 79,00 zł
Dostępność: 5 W magazynie

Wałeczek pod brzuszek Wish Upon A Cloud Mamas&Papas to interaktywna, duża zabawka o długości 41 cm, wykonana z mięciutkiego futerka. Zabawka przeznaczona dla dzieci od urodzenia. Wałeczek zachęci do podnoszenia główki i zabawy na brzuszku, dzięki czemu zostaną wzmocnione mięśnie szyi, ramion i klatki piersiowej dziecka. Posiada bezpieczne lusterko, które rozwinie samoświadomość, oraz pluszowe zawieszki: grzechoczącego Pingwina , chmurkę oraz gwiazdkę. Szare metki tak jak smoczek uspokoją i zrelaksują Maluszka. Zabawka przeznaczona dla dzieci od urodzenia. Idealny pomysł na prezent.

Zabawka Przytulanka Dinozaur

Zabawka Przytulanka Dinozaur

Cena 59,00 zł
Dostępność: 2 W magazynie

Zabawka, przytulanka Dionozaur będzie najlepszym przyjacielem Twojego dziecka. Jest duża ma 30 cm wysokości. Wykonana z super miękkiego futerka, wygląda niesamowicie, idealnie nadaje się do przytulania przed snem. Można prać ręcznie.

Zabawka Zawieszka Tiger

Zabawka Zawieszka Tiger

Cena 69,00 zł
Dostępność: 6 W magazynie

Twój Maluch z przyjemnością odkryje szereg ukrytych interaktywnych funkcji, razem z Tygrysem. Cudownie kolorowa zabawka zawieszka Mamas&Papas, zachęci do zabawy i aktywności. W środku zabawki znajduje się dzwoneczek, a w nóżce piszczałka, która wydaje zabawny dźwięk gdy się ją naciśnie. Do łapek przyczepione są: gryzak jabłuszko, gwiazdka oraz bezpieczne lustereczko. 

Przytulanka My First Elephant
-26,00 zł
  • -26,00 zł

Przytulanka My First Elephant

Normalna cena 55,00 zł Cena 29,00 zł
Dostępność: 14 W magazynie

Uroczy Słonik przytulanka to idealny towarzysz zabaw dla Twojego dziecka. Posiada miękkie wypełnienie, oraz kapturek który można ściągać i zakładać. Można prać ręcznie. 

Posrebrzana pozytywka
-40,00 zł
  • -40,00 zł

Posrebrzana pozytywka

Normalna cena 119,00 zł Cena 79,00 zł
Dostępność: 45 W magazynie

Cechy produktu:

  • Posrebrzana pozytywka to doskonały pomysł na prezent dla nowych, przyszłych rodziców.
  • Idealna jako pamiątka z okazji np. narodzin lub chrztu.
  • Pozytywka zapewni spokojny sen Maluszkowi, mechanizm pozytywki uruchamiany jest po nakręceniu figurki misia Crumble.
  • Elegancko zapakowana w pergamin, lniany woreczek i kartonowe pudełeczko.