Aktywne filtry

Mata z zabawkami Cheeky Faces

Mata z zabawkami Cheeky Faces

Cena 299,00 zł
Dostępność: 2 W magazynie

Mata edukacyjna Cheeky Faces Mamas&Papas to innowacyjna mata stymulująca rozwój dziecka za pomocą zmysłów: dźwięku, wzroku i dotyku. W zależności od wieku możliwe są różne konfiguracje użycia maty oraz dostępnych z nią zabawek. Mobilne, wiszące zabawki można usunąć i umieścić wokół maty, zachęcając dziecko do ruchu i aktywności. Odczepiane interaktywne zawieszki posiadają ukryte funkcje: grzechoczą, piszczą, gryzaki koją ból w okresie ząbkowania, a metki przy macie głównej jak smoczek pomogą wyciszyć dziecko, dać ukojenie. Matę główną można prać w pralce w temperaturze 40 stopni. Wyjątkowy pomysł na prezent.

Mata z zabawkami Dream Upon...

Mata z zabawkami Dream Upon a Cloud

Cena 299,00 zł
Dostępność: 4 W magazynie

Mata edukacyjna Dream Upon a Cloud Mamas&Papas to innowacyjna mata stymulująca rozwój dziecka za pomocą zmysłów: dźwięku, wzroku i dotyku. W zależności od wieku możliwe są różne konfiguracje użycia maty oraz dostępnych z nią zabawek. Poduszka Księżyc zachęca do ćwiczeń mięśni brzuszka oraz podnoszenia główki. Muzyczna Chmura- po pociągnięciu za gwiazdkę wygrywa kołysankę, chmurka pełni funkcję pozytywki. Interaktywne zawieszki posiadają ukryte funkcje np. grzechoczą, piszczą, szeleszczą, zachęcają do chwytania. Matę główną można prać w pralce w temperaturze 40 stopni. Wyjątkowy pomysł na prezent.

Mata z zabawkami Rainbow...

Mata z zabawkami Rainbow Lights&Sounds

Cena 419,00 zł
Dostępność: 4 W magazynie

Mata edukacyjna Rainbow to innowacyjna mata Mamas&Papas stymulująca rozwój dziecka za pomocą zmysłów: wzroku, dźwięku i dotyku. W zależności od wieku możliwe są różne konfiguracje użycia maty oraz dostępnych z nią zabawek. Interaktywne wiszące zabawki można usunąć i umieścić wokół maty zachęcając dziecko do aktywności ruchowej i rozwijając jego zdolności motoryczne. Muzyczna Chmura - po naciśnięciu wygrywa 3 różne melodie. Słoneczko posiada ukryte światełko, a zintegrowane lusterko pozwoli dziecku zobaczyć siebie. Poduszka Chmurka zachęca do ćwiczeń mięśni brzucha i podnoszenia główki. Matę główną oraz poduszeczkę chmurkę można prać w pralce w temperaturze 40 stopni. Wyjątkowy pomysł na prezent.

Mata z zabawkami Wish Upon...

Mata z zabawkami Wish Upon a Cloud

Cena 299,00 zł
Dostępność: 1 W magazynie

Miękka, mata edukacyjna Wish Upon A Cloud jest pełna interaktywnych funkcji, które mają zachęcić dziecko do zabawy wspomagającej rozwój od chwili urodzenia. Mata posiada 4 wiszące pluszowe gwiazdki, zawieszone na demontowalnych łukach, każda z zabawek posiada ukryte funkcje np: grzechoczą, piszczą, szeleszczą. Do maty dołączony jest pluszowy Pingwin, którego można umieścić wokół zachęcając dziecko do ruchu i rozwijając jego zdolności motoryczne. Pingwin posiada w środku ukryte światełko, które uruchamia się po naciśnięciu skrzydełka. Mata główna wykonana jest niesamowicie miękkiego futerka, idealnego dla delikatnej skóry dziecka. Matę główną można prać w pralce w temperaturze 40 stopni. Wymagane baterie 2 AA /brak w zestawie/. Wyjątkowy pomysł na prezent dla każdego Maluszka.