Istnieje 16 produktów.

Aktywne filtry

Spiralka z zabawkami Duac

Spiralka z zabawkami Duac

Cena 69,00 zł
Dostępność: 3 W magazynie

Interaktywna pluszowa spiralka Dream Upon A Cloud zapewni Twojemu Maluszkowi mnóstwo radości, podczas zabawy zarówno w domu jak i podróży. 3 wiszące zawieszki zachęcą do chwytania, odkrywania ich funkcji: Żółta gwiazdka posiada ukrytą grzechotkę, księżyc wypełniony jest szeleszczącym materiałem, gryzak gwiazdka wykonany jest z twardszego materiału. Gryzak chmurka jest bardziej miękki i posiada wypustki, które ukoją ból w okresie ząbkowania. Spiralkę można łatwo owinąć wokół pałąka w wózku lub między szczebelkami łóżeczka.

Spiralka z zabawkami Unicorn
-20,00 zł
  • -20,00 zł

Spiralka z zabawkami Unicorn

Normalna cena 79,00 zł Cena 59,00 zł
Dostępność: 2 W magazynie

Interaktywna pluszowa spiralka Unicorn zapewni Twojemu Maluszkowi mnóstwo radości, podczas zabawy zarówno w domu jak i podróży. Spiralka rozwija: wzrok, dotyk, słuch, umiejętności motoryczne. Wiszące zawieszki zachęcą do chwytania, Jednorożec w środku posiada ukrytą grzechotkę, a jego skrzydła szeleszczą. 

Zabawka zawieszka Chime...

Zabawka zawieszka Chime Chickadee

Cena 39,00 zł
Dostępność: 3 W magazynie

Zabawka zawieszka Chickadee, to interaktywna przytulanka, idealna dla małych rączek dziecka. Posiada ukryty dzwoneczek, który zabawnie dzwoni gdy dziecko nią potrząśnie. Dodatkowo pierścień mocujący pełni funkcję gryzaka, który ukoi ból w okresie ząbkowania.

Zabawka zawieszka Ebby...

Zabawka zawieszka Ebby Elephant

Cena 69,00 zł
Dostępność: 4 W magazynie

Twój Maluch z przyjemnością odkryje szereg ukrytych interaktywnych funkcji, razem ze Słonikiem. Cudownie kolorowa zabawka zawieszka Mamas&Papas, zachęci do zabawy i aktywności. Zabawka rozwija: wzrok, dotyk, słuch, umiejętności motoryczne, samoświadomość. W środku zabawki znajduje się dzwoneczek, a w nóżce piszczałka, która wydaje zabawny dźwięk gdy się ją naciśnie. Do łapek przyczepione są: gryzak listek, gwiazdka oraz bezpieczne lustereczko.

Zabawka zawieszka Lion

Zabawka zawieszka Lion

Cena 49,00 zł
Dostępność: 3 W magazynie

Twój Maluch z przyjemnością odkryje szereg ukrytych interaktywnych funkcji razem z Lwem. Cudownie kolorowa zabawka zawieszka Mamas&Papas, zachęci do zabawy i aktywności. Zabawka rozwija: wzrok, dotyk, słuch, umiejętności motoryczne, samoświadomość. W środku zabawki znajduje się dzwoneczek, który delikatnie dzwoni podczas zabawy 

Do łapek przyczepione są: ptaszek, który w środku posiada ukrytą piszczałkę jego skrzydełka wykonane są z filcu oraz bezpieczne lustereczko. W środku zabawki znajduje się dzwoneczek, który delikatnie dzwoni podczas zabawy.

Zabawka zawieszka Jitter...

Zabawka zawieszka Jitter Cheeky Faces

Cena 39,00 zł
Dostępność: 4 W magazynie

Twój Maluch z przyjemnością odkryje szereg ukrytych interaktywnych funkcji razem z Małpką i Tygrysem. Cudownie kolorowa zabawka zawieszka Mamas&Papas, zachęci do zabawy i aktywności. Pociągając za gryzak w kształcie listka uruchamiana jest wibracja, do uszka Małpki przyszyte są małe metki, dzieci je uwielbiają. Zabawka rozwija: wzrok, dotyk, słuch, umiejętności motoryczne.

Zabawka zawieszka Koala

Zabawka zawieszka Koala

Cena 69,00 zł
Dostępność: Wyprzedany

Twój Maluch z przyjemnością odkryje szereg ukrytych interaktywnych funkcji, razem z Koalą. Cudownie kolorowa zabawka zawieszka Mamas&Papas, zachęci do zabawy i aktywności. W środku zabawki znajduje się dzwoneczek, a w nóżce piszczałka, która wydaje zabawny dźwięk gdy się ją naciśnie. Do łapek przyczepione są: gryzak jabłuszko, gwiazdka oraz bezpieczne lustereczko. Zabawka rozwija: wzrok, dotyk, słuch, umiejętności motoryczne, samoświadomość

Zabawka zawieszka Monkey

Zabawka zawieszka Monkey

Cena 69,00 zł
Dostępność: 7 W magazynie

Twój Maluch z przyjemnością odkryje szereg ukrytych interaktywnych funkcji, razem z Małpką. Cudownie kolorowa zabawka zawieszka Mamas&Papas, zachęci do zabawy i aktywności. Zabawka rozwija: wzrok, dotyk, słuch, umiejętności motoryczne, samoświadomość. W środku znajduje się dzwoneczek, a w nóżce piszczałka, która wydaje zabawny dźwięk gdy się ją naciśnie. Do łapek przyczepione są: gryzak listek, gwiazdka oraz bezpieczne lustereczko.

Zabawka Zawieszka Tiger

Zabawka Zawieszka Tiger

Cena 69,00 zł
Dostępność: 6 W magazynie

Twój Maluch z przyjemnością odkryje szereg ukrytych interaktywnych funkcji, razem z Tygrysem. Cudownie kolorowa zabawka zawieszka Mamas&Papas, zachęci do zabawy i aktywności. W środku zabawki znajduje się dzwoneczek, a w nóżce piszczałka, która wydaje zabawny dźwięk gdy się ją naciśnie. Do łapek przyczepione są: gryzak jabłuszko, gwiazdka oraz bezpieczne lustereczko. 

Zabawka zawieszka Bob Always

Zabawka zawieszka Bob Always

Cena 39,00 zł
Dostępność: 1 W magazynie

Poinformuj innych kierowców, że masz przy sobie cennego pasażera. Pluszowa zawieszka, mocowana jest za pomocą przyssawki do szyby w aucie. Zawieszka umili dziecku każdą, dłuższą lub krótszą podróż w samochodzie.

Zabawka zawieszka Bob Off...

Zabawka zawieszka Bob Off Spring Lion

Cena 39,00 zł
Dostępność: 2 W magazynie

Poinformuj innych kierowców, że masz przy sobie cennego pasażera. Pluszowa zawieszka, mocowana jest za pomocą przyssawki do szyby w aucie. Żywe kolory i ciekawe kształty przyciągną uwagę Maluszka. 

Zabawka zawieszka Octopus

Zabawka zawieszka Octopus

Cena 69,00 zł
Dostępność: 3 W magazynie

Twój Maluch z przyjemnością odkryje szereg ukrytych interaktywnych funkcji razem z Ośmiornicą. Cudownie kolorowa zabawka zawieszka Mamas&Papas zachęci do zabawy i aktywności. Ramiona Ośmiornicy wykonane są z szeleszczącego materiału, posiadają ukrytą grzechotkę oraz piszczałkę. Dołączony gryzak z metkami w kształcie gwiazdki ukoją ból w okresie ząbkowania. Zabawka posiada również ukryte lustereczko. Rozwija: wzrok, dotyk, słuch, umiejętności motoryczne, samoświadomość.