Istnieje 29 produktów.

Aktywne filtry

Łańcuszek do wózka Bella

Łańcuszek do wózka Bella

Cena 59,00 zł
Dostępność: 2 W magazynie

Łańcuszek z zabawkami Bella idealnie sprawdzi się podczas podróży w samochodzie lub podczas spaceru w wózku. Ukryte funkcje, zaciekawią Maluszka oraz zapewnią mnóstwo radości podczas zabawy. Posiada 4 pluszowe serduszka: wewnątrz ukryta jest grzechotka, piszczałka, szeleszczący materiał. Zabawka rozwija: wzrok, dotyk, słuch, umiejętności motoryczne. Można prać w pralce w temperaturze 40°C.

Spiralka z zabawkami Cheeky...

Spiralka z zabawkami Cheeky Faces

Cena 69,00 zł
Dostępność: 4 W magazynie

Interaktywna pluszowa spiralka Cheeky Faces zapewni Twojemu Maluszkowi mnóstwo radości, podczas zabawy zarówno w domu jak i podróży. 3 wiszące zawieszki zachęcą do chwytania, odkrywania ich funkcji: grzechotka gryzak, małpka z ukrytą piszczałką oraz bezpieczne lustereczko. Spiralka rozwija: wzrok, dotyk, słuch, umiejętności motoryczne oraz samoświadomość.

Spiralka z zabawkami Duac

Spiralka z zabawkami Duac

Cena 69,00 zł
Dostępność: 3 W magazynie

Interaktywna pluszowa spiralka Dream Upon A Cloud zapewni Twojemu Maluszkowi mnóstwo radości, podczas zabawy zarówno w domu jak i podróży. 3 wiszące zawieszki zachęcą do chwytania, odkrywania ich funkcji: Żółta gwiazdka posiada ukrytą grzechotkę, księżyc wypełniony jest szeleszczącym materiałem, gryzak gwiazdka wykonany jest z twardszego materiału. Gryzak chmurka jest bardziej miękki i posiada wypustki, które ukoją ból w okresie ząbkowania. Spiralkę można łatwo owinąć wokół pałąka w wózku lub między szczebelkami łóżeczka.

Spiralka z zabawkami Hey Sun

Spiralka z zabawkami Hey Sun

Cena 69,00 zł
Dostępność: 3 W magazynie

Interaktywna pluszowa spiralka Hey Sun zapewni Twojemu Maluszkowi mnóstwo radości, podczas zabawy zarówno w domu jak i podróży. 3 wiszące zawieszki zachęcą do chwytania i odkrywania ich funkcji: zawieszki grzechoczą, piszczą po naciśnięciu, a kolorowe metki uspokoją i zrelaksują Maluszka.

Spiralka z zabawkami Unicorn

Spiralka z zabawkami Unicorn

Cena 79,00 zł
Dostępność: 7 W magazynie

Interaktywna pluszowa spiralka Unicorn zapewni Twojemu Maluszkowi mnóstwo radości, podczas zabawy zarówno w domu jak i podróży. Spiralka rozwija: wzrok, dotyk, słuch, umiejętności motoryczne. Wiszące zawieszki zachęcą do chwytania, Jednorożec w środku posiada ukrytą grzechotkę, a jego skrzydła szeleszczą. 

Zabawka zawieszka Bella

Zabawka zawieszka Bella

Cena 69,00 zł
Dostępność: 4 W magazynie

Urocza zawieszka lalka Bella pierwsza towarzyszka zabaw, każdej dziewczynki. Zawieszki przytulanki Mamas&Papas są mięciutkie, posiadają wiele interaktywnych funkcji. Do rączek doczepione są: pluszowe serduszko z bezpiecznym lusterkiem, oraz kolorowy gryzak grzechotka. Zabawka rozwija: zmysł wzroku, słuchu, samoświadomość oraz umiejętności motoryczne.

Zabawka zawieszka Bunny

Zabawka zawieszka Bunny

Cena 39,00 zł
Dostępność: 4 W magazynie

Sympatyczny króliczek Bunny to idealny przyjaciel dla Twojego dziecka. Jest bardzo mięciutki, świetnie pasuje do małych rączek dziecka. Posiada wiele interaktywnych funkcji między innymi: wibrację oraz ukryty dzwoneczek. Pierścień mocujący dodatkowo pełni funkcję gryzaka.

Zabawka zawieszka Cherry

Zabawka zawieszka Cherry

Cena 29,00 zł
Dostępność: 1 W magazynie

Małe rączki potrzebują miękkich, interesujących zabawek do odkrywania świata. Pierścień pełni funkcję gryzaka, który ukoi ból w okresie ząbkowania. Wisienki posiadają ukrytą w środku grzechotkę, a filcowe listki zainteresują swoją miękkością. Zabawkę można zawiesić przy wózku, foteliku lub macie edukacyjnej. Zawieszka rozwija: wzrok, dotyk, słuch, umiejętności motoryczne, zachęca do chwytania i ciągnięcia.

Zabawka zawieszka Chime...

Zabawka zawieszka Chime Chickadee

Cena 39,00 zł
Dostępność: 3 W magazynie

Zabawka zawieszka Chickadee, to interaktywna przytulanka, idealna dla małych rączek dziecka. Posiada ukryty dzwoneczek, który zabawnie dzwoni gdy dziecko nią potrząśnie. Dodatkowo pierścień mocujący pełni funkcję gryzaka, który ukoi ból w okresie ząbkowania.

Zabawka zawieszka Ebby...

Zabawka zawieszka Ebby Elephant

Cena 69,00 zł
Dostępność: 4 W magazynie

Twój Maluch z przyjemnością odkryje szereg ukrytych interaktywnych funkcji, razem ze Słonikiem. Cudownie kolorowa zabawka zawieszka Mamas&Papas, zachęci do zabawy i aktywności. Zabawka rozwija: wzrok, dotyk, słuch, umiejętności motoryczne, samoświadomość. W środku zabawki znajduje się dzwoneczek, a w nóżce piszczałka, która wydaje zabawny dźwięk gdy się ją naciśnie. Do łapek przyczepione są: gryzak listek, gwiazdka oraz bezpieczne lustereczko.

Zabawka zawieszka Jangly Koala

Zabawka zawieszka Jangly Koala

Cena 59,00 zł
Dostępność: 1 W magazynie

Twój Maluch z przyjemnością odkryje szereg ukrytych interaktywnych funkcji razem z Koalą. Cudownie kolorowa zabawka zawieszka Mamas&Papas, zachęci do zabawy i aktywności. Zabawka rozwija: wzrok, dotyk, słuch, umiejętności motoryczne, samoświadomość. W środku zabawki znajduje się dzwoneczek, który delikatnie dzwoni podczas zabawy. 

Do łapek przyczepione są: bezpieczne lustereczko w kształcie jabłka z listkami wykonanymi z filcu, dwie pluszowe wisienki, jedna posiada ukrytą grzechotkę, a druga piszczałkę. Do nóżek przyczepiono 3 gryzaki o różnym kształcie, dodatkowo ubranko Koali wypełnione jest szeleszczącym materiałem.

Zabawka zawieszka Lion

Zabawka zawieszka Lion

Cena 49,00 zł
Dostępność: 3 W magazynie

Twój Maluch z przyjemnością odkryje szereg ukrytych interaktywnych funkcji razem z Lwem. Cudownie kolorowa zabawka zawieszka Mamas&Papas, zachęci do zabawy i aktywności. Zabawka rozwija: wzrok, dotyk, słuch, umiejętności motoryczne, samoświadomość. W środku zabawki znajduje się dzwoneczek, który delikatnie dzwoni podczas zabawy 

Do łapek przyczepione są: ptaszek, który w środku posiada ukrytą piszczałkę jego skrzydełka wykonane są z filcu oraz bezpieczne lustereczko. W środku zabawki znajduje się dzwoneczek, który delikatnie dzwoni podczas zabawy.