Aktywne filtry

Wałeczek pod brzuszek Elephant

Wałeczek pod brzuszek Elephant

Cena 149,00 zł
Dostępność: 2 W magazynie

Wałeczek, poduszka Słoń Mamas&Papas to unikalna, wielofunkcyjna zabawka. Przeznaczona dla dzieci od urodzenia. Zachęci do podnoszenia główki, dzięki temu zostaną wzmocnione mięśnie szyi, ramion i klatki piersiowej dziecka. Dołączony mały Słonik posiada wewnątrz ukrytą grzechotkę, zachęca również do chwytania i ciągnięcia. Zabawka rozwija: słuch, dotyk, wzrok, umiejętności motoryczne i ruchowe.  Idealny pomysł na prezent. Można prać w pralce w 40 °C.

Wałeczek pod brzuszek...

Wałeczek pod brzuszek Cheeky Faces

Cena 109,00 zł
Dostępność: 2 W magazynie

Interaktywna i wielofunkcyjna poduszka, wałeczek jest duża ma około 41 cm długości. Przeznaczona dla dzieci od urodzenia. Zachęca do podnoszenia główki, dzięki czemu zostaną wzmocnione mięśnie szyi, ramion i klatki piersiowej dziecka. Wałeczek posiada bezpieczne lusterko, które rozwinie samoświadomość, oraz uwielbiane przez dzieci metki i gryzak, który ukoi ból w okresie ząbkowania. Idealny pomysł na prezent. Można prać w pralce w 40 °C.

Wałeczek pod brzuszek Duac

Wałeczek pod brzuszek Duac

Cena 79,00 zł
Dostępność: 5 W magazynie

Wałeczek pod brzuszek Dream Upon A Cloud Mamas&Papas to interaktywna, duża zabawka o długości 40 cm. Przeznaczona dla dzieci od urodzenia. Wałeczek zachęci do podnoszenia główki i zabawy na brzuszku, dzięki czemu zostaną wzmocnione mięśnie szyi, ramion i klatki piersiowej dziecka. Posiada pluszowe interaktywne zawieszki: żółta gwiazdka z ukrytą grzechotką, chmurka wypełniona szeleszczącym materiałem, oraz księżyc z piszczałką. Bezpieczne lusterko rozwinie samoświadomość, a gryzak chmurka ukoi ból w okresie ząbkowania. Idealny pomysł na prezent.

Wałeczek pod brzuszek Off...

Wałeczek pod brzuszek Off Spring

Cena 79,00 zł
Dostępność: 2 W magazynie

Wałeczek pod brzuszek Off Spring Mamas&Papas to interaktywna, duża zabawka o długości 40 cm. Zabawka przeznaczona dla dzieci od urodzenia. Wałeczek zachęci do podnoszenia główki i zabawy na brzuszku, dzięki czemu zostaną wzmocnione mięśnie szyi, ramion i klatki piersiowej dziecka. Posiada interaktywne zawieszki: pluszowe wisienki, cytrynkę które, grzechoczą lub piszczą po naciśnięciu. Kolorowe gryzaki ukoja ból w okresie ząbkowania, a filcowe metki zrelaksują Malucha. Bezpieczne lusterko rozwinie samoświadomość. Idealny pomysł na prezent.

Wałeczek pod brzuszek Wish...

Wałeczek pod brzuszek Wish Upon a Cloud

Cena 79,00 zł
Dostępność: 4 W magazynie

Wałeczek pod brzuszek Wish Upon A Cloud Mamas&Papas to interaktywna, duża zabawka o długości 41 cm, wykonana z mięciutkiego futerka. Zabawka przeznaczona dla dzieci od urodzenia. Wałeczek zachęci do podnoszenia główki i zabawy na brzuszku, dzięki czemu zostaną wzmocnione mięśnie szyi, ramion i klatki piersiowej dziecka. Posiada bezpieczne lusterko, które rozwinie samoświadomość, oraz pluszowe zawieszki: grzechoczącego Pingwina , chmurkę oraz gwiazdkę. Szare metki tak jak smoczek uspokoją i zrelaksują Maluszka. Zabawka przeznaczona dla dzieci od urodzenia. Idealny pomysł na prezent.