Istnieje 46 produktów.

Aktywne filtry

Zestaw kołderka i...
-399,00 zł
  • -399,00 zł

Zestaw kołderka i ochraniacz Ava Rose

Normalna cena 738,00 zł Cena 339,00 zł
Dostępność: 4 W magazynie

Piękna i wyjątkowa kołderka oraz ochraniacz z ekskluzywnej kolekcji Ava Rose, charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem oraz luksusowym wykończeniem. Główna część kołderki wykonana w 100% z bawełny. Kołderka, narzuta jest uniwersalna i pasuje do każdego łóżeczka dziecięcego. Piękne motywy 3D ręcznie haftowanych kwiatów oraz wyjątkowe przeszycia i pikowania nadają jej wyjątkowy charakter. Kolory przewodnie to pudrowy róż oraz biały.

Dwustronny ochraniacz na łóżeczko z przepięknej kolekcji Ava Rose. Główna strona biała ręcznie pikowana z delikatnym haftami przedstawiającymi urocze kwiaty, druga strona gładka pudrowo różowa.

Kołderka Cloud

Kołderka Cloud

Cena 279,00 zł
Dostępność: 3 W magazynie

Kołderka, narzuta z kolekcji Dream Upon A Cloud zapewni komfortowe warunku do snu każdemu Maluszkowi, charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem oraz luksusowym wykończeniem. Piękne wzory w gwiazdki, motywy 3D chmurki, pikowania oraz wyjątkowe hafty przyciągną uwagę każdego.

Kocyk tkany Chenille Grey

Kocyk tkany Chenille Grey

Cena 59,00 zł
Dostępność: 1 W magazynie

Niesamowicie mięciutki tkany kocyk Chenille Grey z kolekcji Fashion, zapewni ciepło i komfort podczas spaceru, pomoże zasnąć każdemu maluszkowi. Klasyczny wzór w biało-szare pasy sprawia, że kocyk będzie idealnym elementem każdego dziecięcego pokoju.

Kocyk tkany Denim Blue
-50,00 zł
  • -50,00 zł

Kocyk tkany Denim Blue

Normalna cena 149,00 zł Cena 99,00 zł
Dostępność: 3 W magazynie

Niesamowicie mięciutki, dzianinowy kocyk Denim Blue z kolekcji Fashion, zapewni Twojemu dziecku komfort i ciepło zarówno w domu jak i w podróży. Elegancki i klasyczny wzór w romby będzie idealnym elementem wystroju każdego dziecięcego pokoju. Wykonany ze 100 % bawełny. 

Kocyk tkany Diagonal Blue

Kocyk tkany Diagonal Blue

Cena 129,00 zł
Dostępność: 2 W magazynie

Niesamowicie mięciutki dzianinowy kocyk Diagonal Blue z kolekcji Fashion. Wykonany ze 100% bawełny w pięknych, żywych kolorach, zapewni Twojemu dziecku komfort i ciepło zarówno w domu jak i w podróży.

Kocyk tkany Dream Slogan
-30,00 zł
  • -30,00 zł

Kocyk tkany Dream Slogan

Normalna cena 109,00 zł Cena 79,00 zł
Dostępność: 4 W magazynie

Niesamowicie mięciutki, dzianinowy kocyk Dream Slogan z kolekcji Fashion, zapewni ciepło i komfort podczas spaceru, pomoże zasnąć każdemu Maluszkowi. Beżowy, z delikatnymi kropeczkami oraz napisem: "Dream" będzie idealnym elementem wystroju każdego dziecięcego pokoju. Kocyk bawełniano akrylowy.

Kocyk tkanky Dusky Rose

Kocyk tkanky Dusky Rose

Cena 119,00 zł
Dostępność: 2 W magazynie

Niesamowicie mięciutki, bawełniany kocyk Dusky Rose z kolekcji Fashion zapewni Twojemu dziecku ciepło i komfort w domu i w podróży. Elegancki i klasyczny wzór w romby będzie idealnym elementem wystroju każdego dziecięcego pokoju. Wykonany ze 100% bawełny.

Kocyk tkany Grey Spot
-40,00 zł
  • -40,00 zł

Kocyk tkany Grey Spot

Normalna cena 149,00 zł Cena 109,00 zł
Dostępność: 8 W magazynie

Mięciutki, tkany kocyk Grey Spot z kolekcji Fashion, zapewni Twojemu Maluszkowi ciepło i komfort w domu jak i na spacerze. Dwustronnie zdobiony- szare kropki na ciemnym tle oraz delikatnie szare pluszowe prążki sprawiają, że będzie on idealnym elementem wystroju każdego dziecięcego pokoju.

Kocyk tkany Soft Pastel

Kocyk tkany Soft Pastel

Cena 119,00 zł
Dostępność: 3 W magazynie

Niesamowicie mięciutki, bawełniany kocyk z kolekcji Soft Pastel, zapewni ciepło i komfort podczas spaceru, pomoże zasnąć każdemu Maluszkowi. Tkany, pastelowo prążkowany będzie idealnym elementem wystroju każdego dziecięcego pokoiku. Wykonany ze 100% bawełny.

Kocyk tkany Spot

Kocyk tkany Spot

Cena 149,00 zł
Dostępność: 2 W magazynie

Niesamowicie mięciutki, dzianinowy kocyk Spot z kolekcji Fashion, zapewni Twojemu dziecku ciepło i komfort w domu i w podróży. Delikatny posiadający pięknie wykończone brzegi oraz kolorowe kropeczki, spodoba się każdemu Maluszkowi. Wykonany ze 100 % bawełny.

Kocyk tkany Elephante

Kocyk tkany Elephante

Cena 99,00 zł
Dostępność: 2 W magazynie

Niesamowicie mięciutki, bawełniany kocyk Elephant z kolekcji Welcome To The World zapewni ciepło i komfort podczas spaceru, pomoże zasnąć każdemu Maluszkowi. Delikatnie szary, z motywem białych słoników będzie idealnym elementem każdego dziecięcego pokoju. Wykonany ze 100% bawełny.

Zestaw kołderka i...
-280,00 zł
  • -280,00 zł

Zestaw kołderka i ochraniacz Fashion Pink Sprinkle

Normalna cena 529,00 zł Cena 249,00 zł
Dostępność: 5 W magazynie

Piękna, luksusowa kołderka oraz ochraniacz z nowej kolekcji Fashion charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem oraz dbałością o każdy szczegół. Kołderka jest dwustronnie pikowana.

Piękny i elegancki dwustronny ochraniacz do łóżeczka z perfekcyjnymi pikowaniami na jednej ze stron.