Aktywne filtry

Zabawka na biegunach Belle

Zabawka na biegunach Belle

Cena 325,00 zł
Dostępność: 4 W magazynie

Spełnij marzenie Twojego Maluszka i podaruj mu jego pierwszą zabawkę na biegunach. Zabawki na biegunach mają na celu pobudzenie i rozwój najważniejszych zmysłów poprzez interakcje i stymulację do zabawy. Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca. Ukryte funkcje to: dźwięki, grzechotki i marszczenia. Wyprofilowane siedzisko daje dodatkowe wsparcie i zapewnia prawidłową pozycję. Bieguny oraz uchwyty zostały wykonane z litego drewna. Wysokość siedziska od podłoża 30 cm. Wspaniały pomysł na prezent.

Zabawka na biegunach Bugsy

Zabawka na biegunach Bugsy

Cena 359,00 zł
Dostępność: 2 W magazynie

Spełnij marzenie Twojego Maluszka i podaruj mu jego pierwszą zabawkę na biegunach. Zabawki na biegunach mają na celu pobudzenie i rozwój najważniejszych zmysłów poprzez interakcje i stymulację do zabawy. Przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca. Miękkie futerko konika prezentuje się wyjątkowo uroczo i jest bardzo przyjemne w dotyku. Ukryte funkcje to: dźwięki i grzechotki. Wyprofilowane siedzisko daje dodatkowe wsparcie i zapewnia prawidłową pozycję podczas zabawy. Bieguny oraz uchwyty zostały wykonane z litego drewana. Wspaniały pomysł na prezent.

Zabawka na biegunach Charlie

Zabawka na biegunach Charlie

Cena 285,00 zł
Dostępność: Wyprzedany

Spełnij marzenie Twojego Maluszka i podaruj mu jego pierwszą zabawkę na biegunach. Zabawki na biegunach mają na celu pobudzenie i rozwój najważniejszych zmysłów poprzez interakcje i stymulację do zabawy. Przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca. Odważne kolory przyciągną uwagę Maluszka, a ukryte w funkcje: to dźwięki i grzechotki. Bieguny oraz uchwyty zostały wykonane z litego drewna. Wspaniały pomysł na prezent.