Aktywne filtry

Zestaw kołderka i...
-389,00 zł
  • -389,00 zł

Zestaw kołderka i ochraniacz Ava Rose

Normalna cena 738,00 zł Cena 349,00 zł
Dostępność: 4 W magazynie

Piękna i wyjątkowa kołderka oraz ochraniacz z ekskluzywnej kolekcji Ava Rose, charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem oraz luksusowym wykończeniem. Główna część kołderki wykonana w 100% z bawełny. Kołderka, narzuta jest uniwersalna i pasuje do każdego łóżeczka dziecięcego. Piękne motywy 3D ręcznie haftowanych kwiatów oraz wyjątkowe przeszycia i pikowania nadają jej wyjątkowy charakter. Kolory przewodnie to pudrowy róż oraz biały.

Dwustronny ochraniacz na łóżeczko z przepięknej kolekcji Ava Rose. Główna strona biała ręcznie pikowana z delikatnym haftami przedstawiającymi urocze kwiaty, druga strona gładka pudrowo różowa.

Zestaw kołderka i...
-199,00 zł
  • -199,00 zł

Zestaw kołderka i ochraniacz Brights Patternology

Normalna cena 378,00 zł Cena 179,00 zł
Dostępność: 1 W magazynie

Kołderka i ochraniacz z nowej kolekcji Patternology pasują do wszystkich rodzajów łóżeczek dziecięcych. Wesołe aplikacje i wzory na pewno spodobają się Twojemu Maluszkowi. Poszewki wykonane ze 100% bawełny, wypełnienie 100% poliester. 

Zestaw kołderka i...
-150,00 zł
  • -150,00 zł

Zestaw kołderka i ochraniacz Fashion Grey Star

Normalna cena 498,00 zł Cena 348,00 zł
Dostępność: 7 W magazynie

Kołderka i ochraniacz Grey Star z kolekcji Fashion zapewni komfortowe warunki do snu. Charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem oraz luksusowym wykończeniem.  Kołderka wykonana w 100% z bawełny. Uniwersalna i pasuje do każdego łóżeczka dziecięcego. Kołderka w kolorze szarym z motywem ciemniejszych kropeczek.

Dwustronny ochraniacz Grey Star zapewni komfortowe warunki do snu każdemu Maluszkowi. Perfekcyjnie wykończony, przyciągnie uwagę każdego. Uniwersalny pasuje do większości łóżeczek dostępnych na rynku. Skład 100% bawełna.

Zestaw kołderka i...
-159,00 zł
  • -159,00 zł

Zestaw kołderka i ochraniacz Fashion Pink Sprinkle

Normalna cena 528,00 zł Cena 369,00 zł
Dostępność: 5 W magazynie

Piękna, luksusowa kołderka oraz ochraniacz z nowej kolekcji Fashion charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem oraz dbałością o każdy szczegół. Kołderka jest dwustronnie pikowana.

Piękny i elegancki dwustronny ochraniacz do łóżeczka z perfekcyjnymi pikowaniami na jednej ze stron.

Zestaw kołderka i...
-150,00 zł
  • -150,00 zł

Zestaw kołderka i ochraniacz Fashion Pink Star

Normalna cena 498,00 zł Cena 348,00 zł
Dostępność: 9 W magazynie

Kołderka i ochraniacz Pink Star z kolekcji Fashion zapewni komfortowe warunki do snu. Charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem oraz luksusowym wykończeniem. Kołderka wykonana w 100% z bawełny, jest uniwersalna i pasuje do każdego łóżeczka dziecięcego. Kołderka w kolorze różowym z motywem ciemnych kropeczek.

Dwustronny ochraniacz zapewni komfortowe warunki do snu każdemu Maluszkowi. Wykonany ze 100% bawełny, uniwersalny pasuje do większości łóżeczek dostępnych na rynku.

Zestaw kołderka i...
-529,00 zł
  • -529,00 zł

Zestaw kołderka i Ochraniacz Liberty

Normalna cena 828,00 zł Cena 299,00 zł
Dostępność: 2 W magazynie

Kołderka i ochraniacz z kolekcji Liberty zapewni komfortowe warunki do snu. Główna część kołderki wykonana z 100%  bawełny, pozostałe dodatki są lniane. Uniwersalna, pasuje do każdego łóżeczka dziecięcego. Wykończona elegancką, lnianą falbanką w górnej części, na środku której wszyta jest urocza kokardka. 

Dwustronny ochraniacz z przepięknej kolekcji Liberty zapewni komfortowe warunki do snu. Motyw łączki z lnianą falbanką w górnej części, przyciągnie uwagę każdego. Uniwersalny pasuje do większości łóżeczek dostępnych na rynku.

Zestaw kołderka i...
-300,00 zł
  • -300,00 zł

Zestaw kołderka i ochraniacz Millie&Boris Boy

Normalna cena 678,00 zł Cena 378,00 zł
Dostępność: 1 W magazynie

Kołderka i ochraniacz z kolekcji Millie&Boris Boy zapewni komfortowe warunki do snu każdemu maluszkowi. Kołderka wykonana w 100% z bawełny. Jest uniwersalna i pasuje do każdego łóżeczka dziecięcego. Charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem oraz luksusowym wykończeniem. Kołderka jest dwustronna: główna strona jest jasnoniebieska z kremowymi gwiazdkami, na niej naszyty jest kremowy księżyc na którym siedzi miś-bohater kolekcji.

Dwustronny, praktyczny i oryginalny ochraniacz do łóżeczka z kolekcji New Millie&Boris Boy. Ochraniacz stanowi część kolekcji dzięki czemu można estetycznie zaaranżować przestrzeń dziecka. Na "niebieskiej stronie" ochraniacza, przyszyte są dwie gwiazdki. Druga strona to biało - niebieski paseczki.

Zestaw kołderka i...
-300,00 zł
  • -300,00 zł

Zestaw kołderka i ochraniacz Millie&Boris Girl

Normalna cena 678,00 zł Cena 378,00 zł
Dostępność: 2 W magazynie

Kołderka i ochraniacz z kolekcji Millie&Boris Girl zapewni komfortowe warunki do snu każdemu maluszkowi. Kołderka wykonana w 100% z bawełny. Jest uniwersalna i pasuje do każdego łóżeczka dziecięcego. Charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem oraz luksusowym wykończeniem. Kołderka jest dwustronna: główna strona jest jasnoróżowa z kremowymi gwiazdkami,  na niej naszyty jest kremowy księżyc na którym siedzi króliczek bohater kolekcji.

Dwustronny, praktyczny i oryginalny ochraniacz do łóżeczka z kolekcji New Millie&Boris Girl. Ochraniacz stanowi część kolekcji dzięki czemu można estetycznie zaaranżować przestrzeń dziecka. Na "różowej stronie" ochraniacza, przyszyta jest piękna duża kokarda z kolorowymi kwiatuszkami.