Pokaż świat Twojemu Maluszkowi z nowym bezkompromisowym wózkiem Mamas&Papas Strada

Pokaż świat Twojemu Maluszkowi z nowym bezkompromisowym wózkiem Mamas&Papas Strada

Wyjedź na ulice dużego miasta z wózkiem Strada. Jego lekka konstrukcja ułatwia poruszanie się po wszystkich drogach i chodnikach.

Kultowe składanie jedną ręką: szybkie, łatwe i kompaktowe. Wygodne przenoszenie i przechowywanie to wszystko gwarantuje Strada. Zmieści się do każdego bagażnika samochodowego, a w domu zajmie niewiele miejsca. Konstrukcja po złożeniu pozwala wózkowi stać niezależnie, gdziekolwiek jest przechowywany, czy to w korytarzu, czy obok stolika w kawiarni.

Wygodny dla dziecka, dzięki obszernemu, miękkiemu siedzisku, które możesz rozłożyć zupełnie na płasko do spania lub ustawić w pozycji wyprostowanej aby dziecko mogło obserwować otoczenie. Siedzisko spacerowe mocowane jest w obu kierunkach.

Bezproblemowe prowadzenie, zwinna konstrukcja plus duże wsparcie jakie dają trwałe gumowe koła terenowe. Dodatkowe korzyści dla rodziców to pojemny łatwo dostępny kosz na zakupy, regulowana wysokość rączki oraz możliwość wpięcia na stelaż wózka pełnowymiarowej gondoli i fotelika samochodowego.

Sprawdź dostępną kolorystykę Strada

mamas&papas_polska_strada_cashmere.jpg

Wszystkie komentarza